Interneto svetainių priežiūra

Svetainių priežiūraSvetainių priežiūra

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių priežiūra

 

Interneto svetainių priežiūra atima daug laiko ir reikalauja kompetencijų. Mūsų įmonė ne tik mokina klientus administruoti svetaines, bet ir teikia interneto svetainių priežiūros paslaugas. Dėl svetainės priežiūros klientui pakanka skirti atsakingą asmenį, kuris bendraus su mumis, pateikinės svetainės informaciją, ar jos pakeitimus ir papildymus. Tai ypatingai patogu valstybės ir savivaldybių įmonėms, nes joms pagal įstatymus interneto svetainėje privaloma nuolat teikti įvairią biudžeto ir viešųjų pirkimų informaciją.

Interneto katalogų ir elektroninių parduotuvių priežiūra yra sudėtinga, reikalaujanti dar daugiau specifinių žinių. Šis darbas nepatyrusiems administratoriams atima daug laiko, o kartais būna išvis per sudėtingas, ko sekoje gaištama daug brangaus laiko, priveliama klaidų, kurias svetainių priežiūrą teikiančiai įmonei vis tiek tenka taisyti.

Interneto svetainės priežiūros paslaugos yra įtrauktos į interneto svetainės optimizavimo paslaugą (Seo paslaugos). Tai yra neišvengiama nes teikiant seo paslaugas yra dirbama ir su svetainės turiniu (struktūra, tekstai, failai, nuorodos ir t.t.). Bet koks svetainės turinio keitimas iš kliento pusės tuo metu turi būti atliekamas apgalvotai iš seo paslaugų užduočių, todėl svetainės optimizavimo metu teikiam ir interneto svetainės priežiūros paslaugas.

Interneto svetainių priežiūraInterneto svetainių priežiūraInterneto svetainių priežiūraInterneto svetainių priežiūraInterneto svetainių priežiūra panevėžysInterneto svetainiu prieziura panevezys